Kontakt

Yueqing Lockey bezpečnosť Products Co., Ltd

Adresa:Č. 8 Wanglin East Road, Wanglin Industrial Park, Severná baixiang Twon, Yueqing, Zhejiang, Čína

Tel:+ 86-13396996593 (Mija Zheng)

WhatsApp:+86 13396996593

Fax: +86-577-62531320

E-mailové:Miya@lockeysafety.com

Webová stránka:www.lockeyloto.com

 • Zablokovanie spustenia kódu

  Kontaktovať teraz

  Zablokovanie spustenia kódu

  Č. Dielu: TLT02 Zámok spúšťača a) Z ocele a plastu. Silný materiál proti hrdzi. b) Rýchla a jednoduchá montáž cez spúšť. c) Top bezpečnostný systém. Špecifikácia:

 • Zámok aktivátora

  Kontaktovať teraz

  Zámok aktivátora

  Číslo súčasti.: TLT01 zámok spúšte zbraň) vyrobené z ocele a plastu. Silný materiál anti rust. (b) rýchlo, ľahké push spolu-Inštalácia nad spúšť. (c) top bezpečnostný systém. ŠPECIFIKÁCIA:

 • Káblový zámok

  Kontaktovať teraz

  Káblový zámok

  Č. Časti: CG01 Bezpečnostná zámková lanovnica a) Vyrobené z ocele a plastu. Oceľový kábel je obrnený b) Ložisková oceľová karoséria. S gumovým krytom proti korózii a brúseniu. c) mosadzný valec, 4 mosadzné kolíky. ...

 • Káblový zámok

  Kontaktovať teraz

  Káblový zámok

  Č. Časti: CG01 Bezpečnostná zámková laná a) Vyrobené z ocele a plastu. Oceľový kábel je obrnený b) Ložisková oceľová karoséria. S gumovým krytom proti korózii a brúsiacej pištole. C) mosadzný valec, 4 mosadzné kolíky....

Špeciálne navrhnuté podľa vašich špeciálnych požiadaviek, naša zbraň zámok vyrobený jedným z profesionálnych výrobcov a dodávateľov lockout produktov v Číne - LOCKEY. Ste vítaní na veľkoobchodný zákaznický zbraň zámok vyrobený v Číne za lacnú cenu s našou továrňou a tiež ponúkame bezplatnú vzorku.